یک لینک برای تعیین رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

ثبت نام در این سایت به شما امکان می دهد به وضعیت و سابقه سفارش خود دسترسی داشته باشید. فقط کافی است فیلدهای زیر را پر کنید، و ما در کمترین زمان یک حساب کاربری جدید برای شما راه اندازی خواهیم کرد. ما فقط از شما اطلاعات لازم را برای سریعتر و آسان تر کردن فرآیند خرید می خواهیم.
عضویت

حساب کاربری من

حساب کاربری من ، حسابکاربریمن ، مجموعه ساماکا ، تولید کاشی و سرامیک ، تولید اسپری درایر کاشی ، کاربری ، حساب کاربری ،

حساب کاربری من

مجموعه ساماکا عرضه کننده اسپری درایر کاشی در کشور اگر قصد خرید و سفارش اسپری درایر برای صنایع کاشی و سرامیک خود دارید می توانید با مجموعه ساماکا تماس بگیرید .

کاربردهای دستگاه خشک کن پاششی - کاربرد دارویی
سیکلون اسپری درایر چیست - شکل سیکلون اسپری درایر
کاربرد اسپری درایر - در صنعت دارو

استفاده از تکنیک Spray Drying خشک کردن اسپری یکی از روش های ارجح برای تولید پودر از محلول ها یا سوسپانسیون های آبی (و/یا آلی-آبی) است . این تکنیک که در پایان سال 1800 توسعه یافت ، شامل اتمیزه کردن یک مایع در محفظه ای است که در آن یک گاز داغ در حال چرخش است .

فرآیند خشک کردن تقریباً آنی است (تصویر زیر را ببینید) زیرا این ماده که از قطرات نبولیزه شده تشکیل شده است ، سطح بسیار بزرگی را در معرض مایع خشک کن قرار می دهد .

فرآوری مداوم، سرعت تولید و هزینه های عملیاتی پایین ، خشک کردن اسپری را به یکی از بهترین فرآیندهای خشک کردن برای محصولات دارویی و غذایی تبدیل کرده است . با تکامل این فناوری، تکنیک خشک کردن اسپری امروزه نه تنها برای خشک کردن مایعات ، بلکه برای ریزپوشانی مواد و برای به دست آوردن پودر هایی با ویژگی های تکنولوژیکی پیشرفته استفاده می شود .

اتمیزه کردن دستگاه اتمیزه کننده ، که اسپری را تشکیل می دهد ، “قلب” خشک کردن اسپری است روند .

اتمایزر : تجهیزاتی که مایع حجیم را به قطرات کوچک تبدیل می کند و یک اسپری تشکیل می دهد. توابع اصلی اتمیزاسیون عبارتند از :

آ. نسبت سطح به جرم بالا که منجر به نرخ تبخیر بالا می شود ، ب تولید ذرات با شکل ، اندازه و چگالی دلخواه . هدف از اتمیزه کردن کنسانتره فراهم کردن یک سطح بسیار بزرگ است که تبخیر می تواند انجام شود . قطرات کوچکتر ، سطح بزرگتر ، تبخیر آسان تر ، و بازده حرارتی بهتر خشک کن به دست می آید .

این ایده آل از نقطه نظر خشک کردن، اسپری قطره های هم اندازه است که به این معنی است که زمان خشک شدن برای همه ذرات برای بدست آوردن یکسان خواهد بود رطوبت برابر به منظور تولید محصولات باکیفیت و به صرفه ترین حالت ، می باشد برای انتخاب اتومایزر مناسب بسیار مهم است .

سه نوع اصلی از اتومایزر استفاده می شود

تجاری:

  • آ. اتمایزر چرخشی (اتمیزه شدن با انرژی گریز از مرکز)
  • ب نازل فشار (اتمیزه شدن با انرژی فشار)
  • ج نازل دو سیال (اتمیزه شدن با انرژی جنبشی)

اتمایزرهای چرخشی: اتمیزاسیون با انرژی گریز از مرکز اتومایزر چرخشی از انرژی یک چرخ با سرعت بالا برای تقسیم حجم استفاده می کند مایع به صورت قطرات مواد اولیه در مرکز چرخ وارد می‌شوند و به سمت بالا جریان می‌یابند سطح را به سمت حاشیه می‌رود و با خروج از آن به قطرات تجزیه می‌شود چرخ .

انواع کاشی و سرامیک - پرسلان
ماشین آلات تولید کاشی و سرامیک - مراحل تولید کاشی